False

Turnaj v pétanque podpořil dobrou věc

HZS Jihomoravský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

13.07.2018
Turnaj v pétanque  podpořil dobrou věc

sport_PETANQUE.jpg
Příslušníci Krajského operačního a informačního střediska Jihomoravského kraje uspořádali ve svém volnu turnaj v pétanque. Jednalo se již o třetí ročník této dobročinné akce. Letošní výtěžek podpořil zdravotně handicapované sourozence.

36324-(1).jpg

I přes nepřízeň počasí se hasiči spolu se členy zdravotnické záchranné služby sešli, aby podpořili svojí účastí na turnaji dobrou věc. Vybrané peněžní prostředky totiž putovaly na terapii bratrům Luskačovým. Jejich příběh a další možnosti finanční podpory můžete najít na http://www.kluciluskacovi.cz

36321-(2).jpg

Turnaj se uskutečnil v příjemném prostředí víceúčelového sportovního areálu Centra Viktoria v Brně.

36319-(1).jpg 36320-(1).jpg

Do soutěže se zapojilo celkem šest týmů, které se skládaly ze tří členů. Motivací jim byly pamětní medaile, putovní pohár a především úsměvy samotných bratrů Patrika a Roberta Luskačových, kteří se za doprovodu svých nejbližších přijeli na turnaj podívat.

36322-(1).jpg

Akcí se podařilo vybrat 16.000 korun a tím byl překonán výtěžek z předcházejícího ročníku. Na místě je poděkovat všem, kteří se turnaje zúčastnili a podpořili dobrou věc.

Jaroslav Mikoška - tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje

Foto: HZS Jihomoravského kraje